ДПП КРИВБАСПРОМВОДОПОСТАЧАННЯ

Велика вода Кривбасу

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

ВИСТАВКА – НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

В стінах Криворізької мерії за організації Центра адміністративних послуг «Віза» була проведена виставка Держпідприємством «КРИВБАСПРОМВОДОПОСТАЧАННЯ». Тематика виставки адміністративних послуг була направлена на висвітлення питання «Клієнтоцентричності роботи з надання послуг суб’єктам господарювання та громадянам».
Презентував і провів виставку головний інженер підприємства Борщ Костянтин Васильович.  На виставці були презентовані скульптури, які мають пряме відношення до «водної роботи» підприємства: макети частин технологічного обладнання, нагороди. Було акцентовано увагу присутніх на запровадженні нових технологій при виробництві питної води для мешканців Кривого Рогу та регіону. Робота підприємства в Центрі адміністративних послуг базується на надані послуг з узгодження топографічних зйомок, надання технічних умов  та погодження проектної документації водовідведення.
Щочетверга з 9:00 до 16:00 представник КПВП в Центрі адміністративних послуг «Віза» приймає звернення та надає кваліфіковану допомогу в вирішені поставлених завдань. Місце знаходження: пл. Молодіжна, 1.

 

Comments  

 
0 #1 your web hostingprofile 2018-10-31 14:15
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Quote
 

Add comment


Security code
Refresh

Сайт

© 2019 Державне промислове підприємство "Кривбаспромводопостачання". Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.