ДПП КРИВБАСПРОМВОДОПОСТАЧАННЯ

Велика вода Кривбасу

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОДНИХ РЕСУРСІВ 2017 р.

ДЕРЖАВНЕ ПРОМИСЛОВЕ ПІДПРИЄМСТВО «КРИВБАСПРОМВОДОПОСТАЧАННЯ» відзначило 22 березня 2017 року своє професійне свято – Всесвітній день водних ресурсів. ДПП «КРИВБАСПРОМВОДОПОСТАЧАННЯ» як ніхто інший знає про значимість води, її властивості та секрети. Адже понад тисячу працівників підприємства щодня проводять лабораторні дослідження питної води, ліквідовують пориви, забезпечують безперебійне транспортування води по трубопроводам.
Для працівників підприємства в ПК «Саксагань» влаштували святковий концерт - крім саксофона гостей розважав проникливий джаз-бенд і конкурси, які організував і проводив головний інженер держпідприємства. У день водних ресурсів кращих працівників нагородили грамотами від Криворізької міської адміністрації, адміністрації ДПП «КПВП», Криворізького міського комітету Профспілки металургів і гірників України, виконкому Саксаганської районної у місті ради. Від Департаменту житлово-комунального господарства і будівництва нагороду вручили генеральному директору підприємства Єгору Прокопчуку. На концерті виступали вихованці міських творчих колективів «Дитячий світ», «Імідж», «Алегро» і самі співробітники підприємства. Хвилиною мовчання вшанували трьох співробітників підприємства, які загинули в зоні АТО: Віталій Король, Євген Прокоп'єв, Олександр Рева. Були запрошені ветерани праці підприємства,які крім щирих слів подяки, отримали квіти і солодощі.
Головним презентом для працівників було в привітальних словах керівника підприємства де оголосив, що з 1 квітня цього року підвищить заробітну плату на 10 %.

Ось таким даний захід побачили та презентували в своїх репортажах кореспонденти телеканалів ТРК «Рудана» та «ПЕРШИЙ МІСЬКИЙ ТЕЛЕКАНАЛ. КРИВИЙ РІГ»: 

 

Comments  

 
0 #1 cheap reliable hostingprofile 2018-11-01 09:04
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Quote
 

Add comment


Security code
Refresh

Сайт

© 2019 Державне промислове підприємство "Кривбаспромводопостачання". Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.