ДПП КРИВБАСПРОМВОДОПОСТАЧАННЯ

Велика вода Кривбасу

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

На Південному водосховищі група браконьєрів здійснила напад на охорону ДПП «КРИВБАСПРОМВОДОПОСТАЧАННЯ»

15 вересня 2016 року при виконанні своїх службових обов’язків на першому поясі санітарної охорони Південного водосховища на співробітників ДПП «КРИВБАСПРОМВОДОПОСТАЧАННЯ» було скоєно напад групою браконьєрів.

В результаті вчинення злочинних дій вищезазначених осіб, постраждали 13 працівників ДЕРЖАВНОГО ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА «КРИВБАСПРОМВОДОПОСТАЧАННЯ». Більшість з постраждалих мають легкі тілесні ушкодження, але один співробітник отримав травму голови та пошкодження ока. За даним фактом були направлені відповідні заяви до правоохоронних органів.

ДПП «КРИВБАСПРОМВОДОПОСТАЧАННЯ» звертається з вимогою до керівника обласного управління Національної поліції Репешко Ігоря Володимировича та прокурора Дніпропетровської області Матвійчука Віктора Володимировича взяти дану справу під свій особистий контроль, адже відповідно до Постанови КМУ №83 від 04.03.2015 року ДПП «КРИВБАСПРОМВОДОПОСТАЧАННЯ» має стратегічне значення для економіки та безпеки держави.

Південне водосховище є стратегічним запасом води для міста Кривий Ріг. На території водосховища браконьєри здійснювали незаконний вилов риби, при цьому застосовували сітки та електровудочки, постійно використовували моторні човни, в результаті чого на поверхні водосховища утворювалась плівка з моторного мастила. В результаті їх дій знищується флора та фауна водосховища, а якість води значно погіршується.

 

Add comment


Security code
Refresh

Сайт

© 2019 Державне промислове підприємство "Кривбаспромводопостачання". Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.