ДПП КРИВБАСПРОМВОДОПОСТАЧАННЯ

Велика вода Кривбасу

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Щодо можливого припинення питного водопостачання

ДПП «КРИВБАСПРОМВОДОПОСТАЧАННЯ» повідомляє жителів міста про наступне: cтаном на 01.08.2016 року загальна заборгованість КП «Кривбасводоканал» складає 189 906,9 тис. грн, в тому числі 46 353,8 тис. грн за поточний рік.
У липні місяці 2016 року ДПП «КРИВБАСПРОМВОДОПОСТАЧАННЯ» було надано послуг з подачі питної води на користь КП «Кривбасводоканал» на суму 16 347,8 тис. грн. Згідно умов існуючого договору строк оплати спожитих послуг – 7 число місяця, наступного за місяцем, у якому спожито ці послуги. Станом на 18.08.2016 року в серпні місяці 2016 року КП «Кривбасводоканал» сплачено лише 1 867,0 тис. грн
На сьогоднішній день ДПП «КРИВБАСПРОМВОДОПОСТАЧАННЯ» не має змоги розрахуватися з постачальником за використані реагенти для очищення води, що призвело до відмови постачальника у їх поставках. Ця відмова робить неможливим постачання питної води належної якості, яка регламентується чинним законодавством.
Враховуючи вищенаведене, у разі відсутності найближчим часом оплат з боку КП «Кривбасводоканал» ДПП «КРИВБАСПРОМВОДОПОСТАЧАННЯ» буде змушене припинити постачання питної води у місті Кривий Ріг.

 

Add comment


Security code
Refresh

Сайт

© 2019 Державне промислове підприємство "Кривбаспромводопостачання". Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.